Populaire muziek • seizoen 26/27

Take it to the limit

A celebration of the Eagles 26-27

InternationaalTributesVoor de muziekliefhebber

Eerstvolgend: donderdag 18 februari 2027 • Theater de Storm, Winterswijk

Eén van de meest succesvolle Europese Eagles tribute!

Take It To The Limit laat de wonderschone muziek van de Eagles weerklinken in een prachtig eerbetoon aan de legendarische countryrockers. De Ierse tributeband weet elk publiek om de vinger te wikkelen met fraaie meerstemmige zang en prachtige muzikale arrangementen in deze trip down memory lane.

De allereerste tournee van deze Eagles-tribute – van Johnny Brady, Simon Casey, Nigel Connell en The Sheerin Family Band – was in Ierland in 2018 uitverkocht tot de laatste stoel. Al snel vielen ook Duitsland, Engeland en Amerika voor de charme en kwaliteit van de groep en nu wordt ons land geheid veroverd, want de mannen spelen songs als ‘Hotel California’, ‘Take It Easy’, ‘Desperado’ en al dat andere moois vol flair, klasse en to the limit.

Als de juiste combinatie van mensen bij elkaar komt is er een kans dat er iets magisch gebeurt. Zo ook bij Take It To The Limit, dat bestaat uit allemaal beroemde muzikanten in Ierland. Zanger Johnny Brady staat bekend om zijn krachtige stem, energieke performance en charismatische persoonlijkheid. Simon Casey stond met ‘A Better Plan’ drie weken op nummer 1 in de Ierse top 30 en zingt het fameuze anthem van de Irish Rugby World Cup, toch mooi even de grootste sport op het eiland. Van Nigel Connell gaat het verhaal rond dat hij eerder kon zingen dan praten en dat is te horen. De zes broers van The Sheerin Family Band zijn het muzikale bindmiddel, dat met gitaar, piano, drums en achtergrondzang de drie zangers in de rug steunen. Dat lieten ze al met groot succes horen in de meest prestigieuze, grote zalen als Carnegie Hall, de London Palladium en de 3 Arena in Dublin. Ook traden ze op met o.a. Billy Ocean, Mel C en Paul Carrack.

Zang: Johnny Brady, Simon Casey en Nigel Connell | gitaar: Paul Sheerin en Ciaran Sheerin | bas en zang: Des Sheerin | gitaar en zang: Danny Sheerin | piano: Kieran Sheerin | gitaar: Tom Sheerin | drums: Simon Sheerin